O nas

Od 1992 roku zajmujemy się produkcją segregatorów, teczek, clipboardów, wzorników, opakowań i innych materiałów reklamowych. Nasza działalność obejmuje też produkcję i hurtową sprzedaż artykułów biurowych i szkolnych na terenie Europy.

Na naszą ofertę składają się materiały reklamowe, pomocne przy promocji i kreowaniu wizerunku każdej firmy. Wśród najpopularniejszych artykułów wyróżnić można segregatory reklamowe, teczki, kuferki, clipboardy, prezentery, wzroniki firmowe, kalendarze, standy czy indywidualne opakowania.

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, nad realizacją których czuwa doświadczona kadra wykorzystująca nowoczesne metody produkcji. Dzięki temu zdobywamy zaufanie nowych klientów oraz poszerzamy grono stałych odbiorców w Polsce i za granicą.

Wydajne urządzenia, składające się na nasz park maszynowy, umożliwiają produkcję 10 000 segregatorów dziennie. Własny magazyn i niezależna flota dostawcza skracają czas realizacji zamówienia do 48 godzin, w trakcie których produkty zostaną dostarczone na terenie całego kraju.

Proces produkcyjny obejmuje między innymi druk offsetowy, sitodruk, moletkowanie oraz wiele technik zdobniczych i wykończeniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wytwarzane z materiałów o najwyższej jakości.

Produkcja zlokalizowana jest w zachodniej Polsce we Wrocławiu, na powierzchni 1ha. Posiadamy oddziały oraz magazyny w największych miastach Polski. Używamy nowoczesnych i wydajnych maszyn marki HANG, HOERAUF. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości surowce renomowanych marek  m.in. Smurfit Kappa i Henkel. Zajmujemy się kompleksową produkcją wzorników reklamowych.

Zapraszamy do współpracy oraz skorzystania z usług serwisu projektowego, który przygotuje niepowtarzalny projekt segregatora, kalendarza, teczki czy innego produktu.

Zobacz referencje naszych klientów

 

o_firmie01.jpg o_firmie02.jpg o_firmie03.jpg

MILO - Hurtownia Artykułów Biurowych

97-500 Radomsko, ul. Leszka Czarnego 6
tel./fax: 44 683 42 29, e-mail: milo@milo.arg.pl
kom. +48 697 111 240
© Grupa MILO. Wykonanie: strony internetowe słupsk