Produkcja segregatorów i teczek reklamowych oraz dystrybucja artykułów biurowych

MILO jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, działającym od ponad 20 lat na rynku europejskim. Od 1992 roku podstawową działalnością firmy jest hurtowa sprzedaż artykułów biurowych oraz produkcja segregatorów i teczek reklamowych. Na skalę przemysłową produkowane są również standy kartonowe, wzorniki, próbniki i clipboardy reklamowe oraz materiały POS typu wobblery, hangery. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań wszystkich klientów tak, aby harmonijna współpraca gwarantowała obu stronom trwały rozwój i znaczącą pozycję na rynku. Chcemy to osiągnąć poprzez stabilną, wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Dążymy do tego, aby znak naszej firmy kojarzył się z zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym kroku naszej działalności.

Zaufali nam:


agh.gifatlas.gifavon.gifbarlinek.gifcoca-cola.gifibm.gifkomfort.giflg.gifpge.gifzus.gifn.giforlen.gifpko.gifpoczta-polska.gifskanska.gif

MILO - Hurtownia Artykułów Biurowych

97-500 Radomsko, ul. Leszka Czarnego 6
tel./fax: 44 683 42 29, e-mail: milo@milo.arg.pl
kom. +48 697 111 240
© Grupa MILO. Wykonanie: strony internetowe słupsk
Produkujemy teczki i segregatory reklamowe najwyższej jakości. Dzięki naszym produktom, takim jak opakowania reklamowe czy clipboardy reklamowe, zyskujesz nowe możliwości promocji swojej firmy. Standy reklamowe z indywidualnym nadrukiem sprawią, że nikt nie przeoczy Twojego stoiska na firmowych targach. Profesjonalne zaplecze sprzętowe stwarza nam wiele możliwości produkcyjnych, których efektem są zróżnicowane wzory teczek ofertowych, wzorników i innych materiałów reklamowych. Własny transport umożliwia nam szybką realizację i dostawę zamówionych produktów. Nasze oddziały znajdują się w wielu miastach, m.in. Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Katowice.