Produkcja segregatorów i teczek reklamowych oraz dystrybucja artykułów biurowych

MILO jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, działającym od ponad 20 lat na rynku europejskim. Od 1992 roku podstawową działalnością firmy jest hurtowa sprzedaż artykułów biurowych oraz produkcja segregatorów i teczek reklamowych. Na skalę przemysłową produkowane są również standy kartonowe, wzorniki, próbniki i clipboardy reklamowe oraz materiały POS typu wobblery, hangery. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań wszystkich klientów tak, aby harmonijna współpraca gwarantowała obu stronom trwały rozwój i znaczącą pozycję na rynku. Chcemy to osiągnąć poprzez stabilną, wysoką jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Dążymy do tego, aby znak naszej firmy kojarzył się z zaangażowaniem i profesjonalizmem na każdym kroku naszej działalności.

Zaufali nam:


agh.gifatlas.gifavon.gifbarlinek.gifcoca-cola.gifibm.gifkomfort.giflg.gifpge.gifzus.gifn.giforlen.gifpko.gifpoczta-polska.gifskanska.gif

Nasze oddziały:

  • Warszawa22 213 06 30
  • Poznań61 622 15 09
  • Katowice32 720 31 51
  • Kraków12 397 51 60
  • Wrocław71 736 02 05
  • Gdańsk58 731 39 70

Centrala MILO:

97-500, Radomsko, ul. Leszka Czarnego 6
biuro[@]milo.arg.pl, tel. 44 737 82 20
© Grupa MILO. Wykonanie: strony internetowe słupsk
Produkujemy teczki i segregatory reklamowe najwyższej jakości. Dzięki naszym produktom, takim jak opakowania reklamowe czy clipboardy reklamowe, zyskujesz nowe możliwości promocji swojej firmy. Standy reklamowe z indywidualnym nadrukiem sprawią, że nikt nie przeoczy Twojego stoiska na firmowych targach. Profesjonalne zaplecze sprzętowe stwarza nam wiele możliwości produkcyjnych, których efektem są zróżnicowane wzory teczek ofertowych, wzorników i innych materiałów reklamowych. Własny transport umożliwia nam szybką realizację i dostawę zamówionych produktów. Nasze oddziały znajdują się w wielu miastach, m.in. Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków, Katowice.